Nisa Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

CİMNASTİKÇİLER VAN’A GİDİYOR

CİMNASTİKÇİLER VAN’A GİDİYOR
18 Defa Okundu
15 Eylül 2023 - 9:38

MNASTİKÇİLER VAN’A GİDİYOR
Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde istihdam edilen Artistik Cimnastik antrenörlerine yönelik eğitim programı düzenlenecek.
02 Ekim – 10 Kasım tarihleri rasında yurt genelinde gerçekleşecek olan eğitim prortamında ilimiz jimnastik antrenörleri Van ilinde 02-04 Ekim tarihleri arasında eğitime tabi tutulacak.
Konuyla ilgili Elazığ İl Temsilcisi Ahmet Polat, bir yazılı açıklama yaparak rutin her yıl gerçekleşen eğitim seminerine ilimizden 9 antrenörün katılacağını ve seminerin ise Van ilinde gerçekleşeceğini vurguladı.
Polat yaptığı açaıklamada; ‘’Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığının 11.09.2023 tarihli ve 5594045 sayılı yazısına istinaden Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde istihdam edilen Artistik Cimnastik Antrenörlerine yönelik gelişim eğitim programı düzenlenecek. 02 Ekim ile 10 Kasım tarihleri arasında toplamda 8 ilde yurt genelinde aktif görev yapan antrenörlerimiz seminere tabi tutulacak. İlimizde de görev alan toplamda 9 antrenörümüz 02-04 Ekim tarihleri arasında Van ilinde 10 ilin katılımı ile gerçekleşecek olan gelişim eğitimine katılacaklar. Eğitime; bayanlardan Yurdagül Yıldırım, Arzu Güneş, Şeyda Döndü, Ayyüce Uzunoğlu ve Gül Doğan Abay. Erkeklerde ise Fuat Fırat Ünlü, Oktay Çelik, Kemal Çakıcı ve Muhammed Çakmak katılacak’’ dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Nisa Haber @ 2024